Po krótkiej i intensywnej akcji informacyjno-promocyjnej zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń pomysłów na biznes do pierwszej edycji konkursu. Wpłynęło kilkanaście bardzo ciekawych zgłoszeń, które spełniają kryteria konkursowe. Ich autorzy, w zespołach do 5 osób zaprezentują swoje pomysły w czasie Wielkiego Finału w sobotę, 24.09.2016 r., w ramach XI Zjazdu Absolwentów SGH.

Konkurs jest organizowany po raz pierwszy i tym bardziej jesteśmy wdzięczni za ogromną życzliwość i wsparcie wielu osób i instytucji. Szczególne podziękowania kierujemy do JM Rektora SGH, stowarzyszenia Korporacja HZ, Grupy Wirtualna Polska oraz firmy Microsoft, których patronat i wsparcie na etapie uruchamiania inicjatywy było bardzo cenne. – podkreśla Kuba Karliński, jeden z pomysłodawców SGH Professionals. – Gdyby nie dziesiątki zaprzyjaźnionych i znajomych absolwentów i studentów SGH, ludzi biznesu, inwestorów, menedżerów i urzędników różnych instytucji, nie udałoby się nam dotrzeć do tak wielu już działających lub przyszłych przedsiębiorców. Bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękujemy.

Konkurs „Pomysł na biznes” to nie pierwszy i jestem przekonany, że nie ostatni krok na drodze do zacieśnienia współpracy między studentami i absolwentami Szkoły Głównej Handlowej. Jesteśmy bardzo ciekawi finałowych prezentacji i odbioru konkursu przez szersze grono studentów oraz absolwentów SGH.

Jeśli jesteś studentem SGH, masz jeszcze możliwość zobaczyć finałowe prezentacje na żywo (za darmo). Jeśli chcesz skorzystać z tej szansy, niezwłocznie wyślij swoje imię i nazwisko oraz numer legitymacji studenckiej SGH na adres email kontakt@sghprofessionals.pl .